Danışmanlık Hizmetimiz

Değerli üyelerimiz,

Forumumuzda Diversity Visa (Green Card Lotosu) sürecini başarıyla tek başınıza devam ettirebilmeniz için gereken bütün bilgiler mevcuttur (bir danışmana ya da avukata ihtiyaç duymadan). Bu süreçte forumdaki güncel DV Lotosu Aşamaları konusunu takip etmeniz yeterlidir. Fakat, bazı kullanıcılarımızdan kişisel danışmanlık istekleri geldiğinden, Green Card lotosunu kazanan talihlilere Green Card süreci boyunca ücretli danışmanlık hizmeti başlattık.

Fakat, tekrar vurgulamak isteriz ki, Green Card sürecine tek başına devam etmek isteyen talihliler yesilkart.gen.tr forumunda, süreç ile ilgili güncel ve kapsamlı bir şekilde hazırlanan konulardan yeterli düzeyde bilgi sahibi olabilirler.

Başvuru sürecini danışmanlarımızın kişisel olarak ilgi ve yönlendirmeleriyle tamamlamak isteyen talihliler danışmanlık hizmetimizden faydalanabilirler. Danışmanlık hizmetimiz, üzerine vize basili pasaportunuz size ulaşana kadar devam etmekte olup, vize başvurunuzun reddi ya da vize alamama durumunda %100 para iadesi alabilirsiniz.

Süreç hakkındaki sorularınız ve ücretlendirme için basvuru@yesilkart.gen.tr ‘e email göndermeniz yeterlidir.