Profil bilgileri: arnblt - Yeşil Kart Forum
No Recent Activity

5 Ziyaretci Mesajı

 1. Sn @gulcan siz DV2018 talihlisi değil misiniz. Bu yazılanlar DV2017 talihlileri için. Mülakatta veya mülakattan sonra AP ye yani idari sürece kalma gibi bir durum var. EK bilgi ya da ek bilgi almak istediklerinde bunu yapıyorlarmış. Sıkıntılı bir bekleme süreci. Bazen 1 hafta bazen aylarca sürebiliyor. Bu sürede vizeler tükenirse hakkınız kayboluyor. Bir de bu sene DS5535 diye bir form çıktı. Mülakatta bazılarına bunu verip 20 gün içinde doldurup gönderin diyorlar. Bu sürede de AP ye kalmış oluyorsunuz. Hatta forumdan @orhanvegs aylarca bekledi, son hafta çağırıp verdiler vizeyi. Bir forma numaranızı kontrol edin dedikleri ise AP ye halihazırda düşmüş olanların statülerini kontrol ettiği bir olay.
 2. Please be assured that your Diversity Visa application was given every consideration under U.S. law. You may still apply for future DV programs. We sincerely regret any inconvenience this may cause.
  Bu yazı var sıte de . Bız formu doldurup yolladık acaba sonucu etkılermı kı ?
 3. The Embassy cannot issue any more DV 2017 visas even for those who were initially selected and who previously interviewed for the visa and were waiting for administrative processing.
  As noted in the diversity visa instruction packet which lottery selectees receive, more individuals are selected each year for diversity visas than can receive visas because many people who initially win the lottery do not eventually qualify. The DV program runs until September 30 or until all available DV numbers have been exhausted, whichever comes first. In this case, we reached our mandated numerical limit before the September 30, 2017 deadline.
  Therefore, please do not send your passport to us even if you previously received notification that your administrative processing was complete. There currently are NO more available visas for DV applicants in Fiscal Year 2017, which ends in September 30, 2017.
 4. ATTENTION: Diversity Visa (DV) Program has reached its mandated numerical limit
  We regret to inform you that the 2017 Diversity Visa (DV) Program has reached its mandated numerical limit for DV applicants.
 5. İyi günler . Ben formlarda ap olmak dıye bırsey gordum . onunla ılgılı bılgılendrme yapabılırmısınız ? Nedır ? 303... numaram benım. sanrm hazıran gb gelecek sıra . ama bırcok sey yazılıyor sıteye gırın kontrol edın vs gıbı. Inaılmaz kafam karıstı. ben formu mayıs sonunda doldurdum . Ama bı cok kısı yazıyor dvlotry sıtesınden numaranızı yazın kontrol edın vs .
Görülen Ziyaretci mesajı 1 to 5 of 5
arnblt Hakkinda

Basic Information

arnblt Hakkinda
Location:
İstanbul

Signatürü


Case Number: 2018EU00022xxx
ds260 submit: 07.06.2017

İstatistik


Mesaj adeti
Mesaj adeti
161
Günlük Ortalama Mesajlar
0,39
Ziyaretci Mesajı
Toplam Mesaj
5
En yeni mesaj
10-10-2017 12:15
Genel Bilgiler
Son Aktivitesi
11-05-2018 11:30
Üyelik tarihi
06-05-2017
Tavsiye Puanı
0